Bundesliga 29. lis 202217:33 0 komentara
REUTERS/Annegret Hilse via Guliver Images

Od četiri utakmice 12. kola Bundeslige igrane u 15.30 sati u sve četiri slavili su domaćini

Stuttgart je slavio 2:1 protiv Augsburga, koji je poveo golom Niedelechnera u 4. minuti, da bi domaćin izjednačili preko Guirassyja u 15. minuti nakon asistencije Sose. Pobjedu Švabama donio je Anton u 91. minuti.

Hrvatski branič odigrao je cijelu utakmicu.

Kovačev Wolfsburg upisao je uvjerljivu 4:0 pobjedu protiv Bochuma uz dva gola Nmeche, dok su jednom mrežu gostiju tresli Baku i Wind.

Brekalo je ušao u 81. minuti, Franjić nije konkurirao za momčad domaćina zbog ozljede.

Bayern je s uvjerljivih 6:2 pobijedio Mainz. Gnabry, Musiala i Mane odveli su Bavarce do 3:0, da bi u zadnjim trenucima prvog dijela za 3:1 zabio Widmer. Goretzka, Tel i Chuopo-Moting još su u nastavku zabili za domaćine, a Ingvartsen za goste.

Leipzig je s 2:0 bio bolji od Bayera golovima Nkunkua i Wernera. Gvardiol je priliku dobio na početku nastavka.