Bundesliga 20. kol 202217:36 > 17:56 0 komentara
Guliver Images

Andrej Kramarić zabio je gol pa asistirao u pobjedi Hoffenheima 3:0 u Leverkusenu protiv Bayera u trećem kolu Bundeslige.

Hoffeheim je poveo sjajnim golom petom Baumgartnera u 9. minuti, da bi Kramarić pogodio u 35. minuti. Konačnih 3:0 postavio je Rutter u 78. minuti na asistenciju hrvatskog napadača.

Kovačev Wolfsburg odigrao je samo 0:0 kod kuće protiv Schalkea. Josip Brekalo i Bartol Franjić ostali su na klupi Vukova.

Werder je čudesnim preokretom u završnici stigao do pobjede 3:2 u Dortmund. Borussia je imala 2:0 golovima Brandta i Guerreira, da bi Werder smanjio u 89. na 2:1 preko Buchanana. Schmidt je zabio u 93. za 2:2, a Burke u 95. za konačnih 2:3.

Borna Sosa igrao je do 71. minute u domaćem porazu Stuttgarta 0:1 od Freiburga, a uspješan gost bio je i Mainz koji je s 2:1 slavio kod Augsburga.