Bundesliga 20. tra 202418:10 0 komentara

Čudesnu utakmicu imali smo priliku gledali između Hoffenheima i Borussije Monchengladbach. Pogotkom Ozana Kabaka u 66. minuti, Hoffenheim je 'pobjegao' na visokih 3:1 i činilo se kako je pitanje pobjednika zaključeno. Međutim, napadač Borussije, 25-godišnji Robin Hack koji je pogotcima u 78. i 89. minuti kompletirao hat-trick i doveo svoju momčad do izjednačenja. Poseban je bio pogodak za 3:3 kada je s desnog krila uputio loptu u kazneni prostor koja je izgledala kao ubačaj, ali je u konačnici prevarila vratara Baumanna te završila u mreži. Hoffenheim je u konačnici ipak slavio u ovom nesvakidašnjem susretu preko Antona Stacha u prvoj minuti sudačke nadoknade za konačnih 4:3. Pročitaj više