Nogomet 12. tra 202122:53 > 13. tra 2021 9:25
Sportklub

Ivan Rakitić stigao je do drugog gola sezone u Primeri. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

Sevilla u posljednjoj utakmici 30. kola Primere u Vigu u sjajnoj utakmici s 4:3 pobijedila Celtu.

Gosti su poveli već u 7. minuti preko Koundea, da bi Aspas golovima u 20. i 23. donio preokret Celti. Fernando je u 35. izjednačio na 2:2.

Domaćin je do novog vodstva stigao u 43. minuti golom Mendeza, no pitanje je li akciji za gol prethodio prekršaj na Rakitiću.

Baš je hrvatski veznjak u 60. minuti neočekivano ostao sam u šesnaestercu te nije imao težak zadatak za 3:3.

Sevilla je do pobjede stigla u 76. kada je Gomez iskoristio veliki kiks obrane Celte i zabio za 4:3.