Bundesliga 1. lis 202217:30 0 komentara
Guliver Images

Niko Kovač stigao je do druge pobjede u sezoni na klupi Wolfsburga, u osmom kolu na Volkswagen Areni s 3:2 bili su bolji od Stuttgarta.

Guirassy je zabio u 22. za Stuttgart, da bi Wolfsburg okrenuo golovima Marmousha i Arnolda. Ipak, na odmor se otišlo s 2:2, jer je u prvoj minuti sudačke nadoknade zabio Mavropanos. Pobjedu Vukovima golom u u 91. minuti donio je Gerhardt.

Franjić je za Wolfsburg ušao u sudačkoj nadoknadi, dok Sosa nije konkurirao za gostujuću momčad.

Istim rezultatom Köln je pobijedio Borussiju Dortmund. Gosti su prvi poveli preko Brandta u 31. minuti, da bi Kainz, Tigges i Ljubičić donijeli domaćinu preokret u nastavku. Konačni rezultat autogolom postavio je Schmitz.

RB Leipzig je s 4:0 pobijedio Bochum, a po dva gola zabili su Werner i Nkunku.  Gvardiol je za pobjedničku momčad odigrao cijelu utakmicu.

Eintracht je s 2:0 pobijedio Union Berlin golovima Gotzea i Lindstroma. Smolčić je ostao na klupi, dok je Jakić ozlijeđen.

Uspješan domaćin bio je i Freiburg koji je slavio 2:1 protiv Mainza.