Bundesliga 13. stu 202220:39 0 komentara

Nogometaši Freiburga pobijedili su na svom terenu Union Berlin s 4-1 u susretu 15. kola Bundeslige, te su opet drugi na tablici.

Vodeći pogodak za domaće postigao je Vincenzo Griffo u četvrtoj minuti, a talijanski nogometaš pogodio je za drugi gol samo dvije minute kasnije. Berlinski klub mogao je smanjiti već u 10. minuti, ali je Robin Knoche iz jedanaesterca pogodio vratnicu.

U 19. minuti gosti ostaju s igračem manje nakon crvenog kartona koji je dobio Diego Leyte, a Grifo je minutu kasnije postigao hat-trick iz jedanaesterca, a do kraja poluvremena, u prvoj minuti sudačke nadoknade, pogodak za domaće postigao je i Mihael Gregoritsch. Konačni rezultat postavio je Sven Michel iz jedanaesterca u 84. minuti.

Freiburg je na drugom mjestu tablice Bundeslige sa 30 bodova, dok je Union Berlin peti sa tri boda manje. Bundesliga se nastavlja krajem siječnja.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima