Katić dočekao prvijenac u novom klubu

Nogomet 13. stu 202216:23 0 komentara
Guliver Images

U susretu 16. kola švicarskog prvenstva Zurich je pobijedio Servette s 4:1, a drugi gol za domaći sastav zabio je hrvatski nogometaš Nikola Katić kojem je to prvijenac za novi klub.

Bila je to tek druga pobjeda ove sezone za aktualnog švicarskog prvaka koji se i dalje nalazi na začelju ljestvice.

Junak susreta bio je Aiyegun Tosin koji je postigao tri gola (31, 62, 86), a među strijelce se upisao i Katić u 50. minuti. Za goste je zabio Miroslav Stevanović u 88. minuti.

Katić, koji je u Zurich stigao ovoga ljeta iz Rangersa potpisavši ugovor do ljeta 2025. godine, igrao je cijeli susret, dok Ivan Santini nije nastupio.

Usprkos ovoj pobjedi Zurich se nalazi na zadnjem mjestu ljestvice švicarskog prvenstva sa 12 bodova, četiri manje od zone spasa. Servette je na drugom mjestu sa 25 boda, sedam manje od vodećih Young Boysa.