Inter uvjerljiv, Jurićev Torino do boda

Nogomet 20. kol 202222:44 > 22:44
Marco Alpozzi/LaPresse

U drugom kolu talijanske Serie A nogometaši Intera su upisali drugu pobjedu, na domaćem terenu su svladali Speziju s uvjerljivih 3:0.

Inter je poveo u 35. minuti kada je na asistenciju Lukakua strijelac bio Argentinac Lautaro Martinez. Suparnika je milanska momčad slomila u nastavku i to golovima Calhanoglua u 52. i Corree u 82. minuti. Hrvatski nogometaš Marcelo Brozović zamijenjen je kod Intera u 84. minuti.

Uspješan je domaćin bio i Sassuolo koji je s 1:0 nadjačao novog prvoligaša Lecce. Gol odluke dao je Berardi u 39. minuti. Za domaći sastav cijelu je utakmicu odradio Martin Erlić, dok je za Lecce do 71. minute igrao Kristijan Bistrović.

Dvije utakmice drugog kola završile su bez golova, Torino protiv Lazija te Udinese protiv Salernitane. Za Torino, sastav kojeg vodi hrvatski trener Ivan Jurić, cijelu je utakmicu odigrao Nikola Vlašić, dok je Toma Bašić za goste iz Rima odigrao posljednjih pola sata igre.

Udinese je, pak, protiv Salernitane morao igrati drugo poluvrijeme s igračem manje, ali se uspio došuljati do boda. Za goste iz Salerna drugo poluvrijeme je odigrao hrvatski nogometaš Domagoj Bradarić.