Inter s igračem manje šokiran kod kuće

Nogomet 23. sij 202323:02 0 komentara
NicolòxCampo via Guliver Images

Nogometaši Empolija šokirali su Inter pobijedivši na San Siru sa 1-0 u susretu 19. kola talijanskog prvenstva.

“Nerazzurri” su imali priliku pobjedom skočiti na drugo mjesto Serie A, međutim Empoli je priredio veliko iznenađenje.

Jedan od ključnih trenutaka utakmice dogodio se u 40. minuti kada je domaćin ostao s igračem manje nakon što je isključen Milan Škriniar. Slovački reprezentativac je prvi žuti zaradio u 25. minuti, a drugi 15 minuta kasnije.

Empoli je igrača više na terenu iskoristio u 66. minuti golom Tommasa Baldanzija.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović nije bio u konkurenciji za nastup, a talijanski mediji navode kako bi mogao biti spreman za ovaj vikend kada Inter gostuje kod Cremonesea.

U vodstvu je Napoli sa 50 bodova, Milan ima 38, a Inter i Roma po 37 bodova.

Bologna se trenutačno nalazi na 11. mjestu sa 23 boda, Empoli je deveti sa 25 bodova, dok je Cremonese na začelju s osam bodova, devet manje od zone spasa.