Atalanta u Lecceu upisala prvi gostujući poraz sezone

Nogomet 9. stu 202220:36 0 komentara
Guliver Images

Nogometaši Leccea upisali su tek drugu pobjedu ove sezone nakon što su na domaćem terenu, u ogledu 14. kola talijanske Serie A, pobijedili favoriziranu Atalantu 2:1.

Bila je to prva domaća pobjeda Leccea u sezoni jer su ranije u sezoni dobili jedino Salernitanu u gostima. U zadnjih šest utakmica Lecce je u Serie A imao tri remija i tri poraza, a za Atalantu je ovo bio prvi gostujući poraz u sezoni. Isto tako, Atalanta je izgubila treći put u posljednje četiri utakmice.

Lecce je vodio 2:0 golovima Baschirotta u 28. i Di Francesca u 30. minuti, dok je jedini strijelac za Atalantu bio Zapata u 40. minuti.

Marin Pongračić je odigrao cijelu utakmicu za Lecce, dok je Kristijan Bistrović u igru ušao u 72. minuti. Mario Pašalić je počeo utakmicu za goste iz Bergama, a iz igre je izašao u 69. minuti.

Sassuolo i Roma su odigrali 1:1 u ogledu gdje su golovi postignuti u zadnjih deset minuta. Roma je povela golom Abrahama u 80. minuti, a pet minuta kasnije je izjednačio Pinamonti.