Rijeka opet na mukama: Slomio ih Zekićev Belupo

Hrvatska 23. lis 202219:05 > 19:06 0 komentara
Emmanuele Mastrodonato LiveMedia via Guliver Images

U posljednjem susretu 14. kola SuperSport HNL-a Slaven Belupo je u Koprivnici pobijedio Rijeku 2:1.

Nakon ne baš zanimljivih 40-tak minuta, domaćin je poveo fantastičnim golom Arbera Hoxhe koji je sa 20-ak metara s lijeve strane pogodio same “rašlje” gola Nediljka Labrovića. Gostujući vratar se ispružio, ali je kosovski reprezentativac pucao sjajno postigavši jedan od ljepših golova u prvenstvu ove sezone.

Rijeka se nakon odmora vrlo brzo vratila, u 49. minuti je za 1:1 pogodio Haris Vučkić. Alvarez je proigrao Vučkića koji je primio loptu, ušao u kazneni prostor i poentirao. Uslijedila je provjera VAR-a zbog mogućeg zaleđa, ali gol je na kraju priznat.

U 73. minuti Slaven je imao veliku priliku, nakon ubačaja s desne strane, Marina je ostao sam pred golom, ali je promašio loptu. No, u 78. minuti Marina je izborio kazneni udarac nakon što ga je povukao Alvarez koji je pritom zaradio i crveni karton. Pucao je Ivan Krstanović postigavši svoj 119. gol u HNL-u.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 35 bodova, Hajduk ima 27, a Osijek 24.