Sevilla uvjerljiva, Betis slavi Iglesiasa

Nogomet 28. sij 202323:24 0 komentara
Guliver Image/ Jose Luis Contreras Sevilla Seville Spain

U dvoboju 18. kola Primere Betis je slavio s 1-0 na gostovanju kod Getafea i došao na šesto mjesto tablice.

Pogodak vrijedan trijumfa postigao je Borja Iglesias iz penala četiri minute prije kraja.

Betis je šesti s 31 bodom, a Getafe 17. s 17 bodova.

I drugi klub iz Seville je ubilježio pobjedu. Nogometaši Seville pobijedili su večeras na svom terenu Elche sa 3-0, u utakmici 19. kola španjolske Primere. Strijelci za Sevillu bili su Marokanac Youssef En Nesiri u 29. i trećoj minuti sudačke nadoknade te Marcos Acuña u 43. minuti.

Elche je od 41. minute igrao s igračem manje, jer je Pedro Bigas dobio izravni crveni karton, a Ivan Rakitić je igrao do 46. minute za Andalužane.

Sevilla je upisala petu pobjedu u prvenstvu i sa 21 bodom zauzima 13. mjesto na tablici. Elche je na posljednjem, 20. mjestu sa šest bodova.