Domaće pobjede Valencije i Athletica

Nogomet 17. ruj 202223:13 0 komentara
Guliver images

U posljednjoj subotnjoj utakmici 5. kola Primere Athletic Bilbao se plasirao na treće mjesto nakon 3:2 domaće pobjede nad Rayo Vallecanom.

Za baskijski sastav zabili su braća Williams, 28-godišnji Inaki u 14. minuti, njegov osam godina mlađi brat Nico u 33., a strijelac je bio i Oihan Sancet u 28. minuti. Za klub iz Madrida su se među strijelce upisali Argentinac Oscar Trejo (5) i Kolumbijac Radamel Falcao (80).

Nogometaši Valencije pobijedili su na svom terenu Celtu Vigo 3:0. Domaći su poveli golom Samua Castilleja u 37. minuti, a vodstvo je udvostručio Marcos Andre u 82. Konačan rezultat postavio je Andre Almeida u trećoj minuti nadoknade.

Celta je od 59. minute igrala s desetoricom, nakon što je Franco Servi dobio crveni karton.

Valencia ima devet bodova na osmom mjestu na tablici, a Celta je nakon drugog uzastopnog poraza, ukupno trećeg u prvenstvu, na 13. mjestu sa sedam bodova.