Cadiz prvi put nakon 16 godina slavio kod Eibara

Primera 30. lis 202022:58 > 23:00
(Photo by Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images)

Povratnik među prvoligaše odlično igra u La Ligi, pogotovo u gostima #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Nogometaši Cadiza nastavljaju niz uspjeha u španjolskoj La Ligi u kojoj su u petak stigli do svoje četvrte pobjede svladavši kao gosti Eibar sa 2-0 (2-0) u prvom dvoboju 8. kola.

Gosti su do pobjede stigli postigavši dva pogotka pred kraj prvog poluvremena u razmaku od dvije minute. U 37. minuti je Negredo glavom svladao domaćeg vratara, a u 40. minuti je Sanchez pogotkom završio brzu kontru gostiju.

Povratnik među španjolske prvoligaše Cadiz je u osam nastupa sakupio 14 bodova i nalazi se na drugom mjestu.

Vodeći Real Sociedad ima isti broj bodova iz sedam utakmica. Treći je aktualni prvak Real Madrid sa 13 bodova iz šest nastupa. Eibar je ostao na osam bodova i nalazi se na 11. mjestu.

U subotu su na rasporedu četiri utakmice, a sastaju se: Real Madrid – Huesca (14.00 sati), Athletic Bilbao – Sevilla (16.15), Osasuna – Atletico Madrid (18.30) i Alaves – Barcelona (21.00).