VIDEO Igrač obranio golmanu 'zicera' u 101. min

Primera 7. srp 202010:37 > 10:45
sportklub

Sevilla je kasno sinoć pobijedila Eibar 1:0 pogotkom Ocamposa u 56. minuti i time praktički osigurala nastup u Ligi prvaka sljedeće sezone.#SponzorDerbyBanana

Prvo poluvrijeme nije bilo odveć zanimljivo, ali u u drugom se situacija u potpunosti promijenila. Domaća momčad je došla u vodstvo nakon lijepe akcije u kojoj su sudjelovali Jesus Navas i Lucas Ocampos. Navas je ubacio za Argentinca koji je u padu vanjskim dijelom kopačke zabio za veliku pobjedu svoje momčadi.#SponzorDerbyBanana

Međutim, ako ste mislili da je to sve s te utakmice, prevarili ste se. U 95. minuti utakmice igrač Eibara Kike Garcia je pogodio stativu te se u tom duelu ozlijedio vratar Seville Vaclik i morao je napustiti igru. Preko pet minuta mu se pridavala pomoć, te je na gol umjesto njega stao upravo strijelac Lucas Ocampos jer je Sevilla već napravila svih pet izmjena.

Eibar je imao posljednji aut u 101. minuti i naprijed je došao njiho vratar Dmitrović kojem se odbila lopta na sedam metara, ali je njegov šut fantastično obranio Ocampos koji je tako postao apsolutni junak svoje momčadi u ovoj utakmici. Nevjerojatan kraj utakmice na Sanchez Pizjuanu.