Može li Gerrard donijeti naslov na Anfield?!

Nogomet 15. svi 202218:46 > 18:47 0 komentara
Action Images via Reuters/John Sibley via Guliver

Da je Riyad Mahrez zabio penal u 86. minuti i donio pobjedu Manchester Cityju kod West Hama u Londonu Premier liga bi vjerojatno bila odlučena.

Gubio je City 2:0 u Londonu na poluvremenu, vratila se nada navijačima Liverpoola u naslov prvaka. No, u nastavku prvo Grealish smanjuje na 2:1, da bi onda Građanima izjednačenje donio autogolom Coufal.

I onda ta 86. minuta i penal za Građane. Namjestio je loptu Mahrez, ali fantastično mu je obranio Fabianski. I dao nadu navijačima Liverpoola.

City je uoči posljednjeg kola na plus četiri, no Liverpool u utorak gostuje kod Southamptona i u slučaju pobjede može uoči posljednjih devedeset minuta doći na samo minus jedan.

U posljednjem kolu obje momčadi su domaćini. Građani će ugostiti Aston Villu, a Liverpool Wolvese.

Jasno je da navijači Redsa nade polažu u legendu kluba – Stevena Gerrarda, danas trener Ville. Naravno, ako prvo ‘riješe’ Southampton.