VIDEO Čarolija Zahavija donijela samo bod PSV-u protiv Ajaxa

Nizozemska 28. velj 202116:44 > 16:49 0 komentara
Briljantan pogodak Zahavija protiv Ajaxa

Klasik nizozemskog prvenstva odigrali su PSV i Ajax.

Ovo je bio dvoboj dvije prvoplasirane ekipe na tablici i velika bitka za titulu prvaka koji bi nakon remija trebala završiti u rukama Ajaxa.

Utakmica je ponudila dosta uzbuđenja. Bilo je prilika pred oba gola, a PSV je poveo sa 1:0 u 39. minuti fantastičnim golom Zahavija iz slobodnog udarca.

U nastavku susreta također sjajan nogomet, puno prilika. PSV je zabio i drugi pogodak u 78. minuti preko Veertesena, ali je nakon komunikacije sa VAR sobom sudac Makellie poništio pogodak zbog igranja rukom.

U 90. minuti utakmice nakon gužve u šesnaestercu Dumphries je dirao loptu rukam i dosuđen je kazneni udarac za Ajax koji Tadić mirno realizira i donosi veliki bod svojoj ekipi

Ajax je ostao lider sa šest bodova prednosti ispred svog najvećeg rivala iz Eindhovena.