Modrić zabio u porazu od Raya, Real objavio: Hladan kao led

Nogomet 7. stu 202223:00 > 23:01 1 komentar
Colas Buera/PRESSIN via Guliver Images

Rayo Vallecano pobijedio je Real Madrid 3:2 u sklopu 13. kola Primere.

Rayo je poveo već u petoj minuti golom Santija Comesane.  No u nastavku utakmice Luka Modrić je zabio gol. Pogodio je u 37. minuti s bijele točke. zabio je za vodstvo Reala 2:1 Militao u 41.

No kratko je trajalo to vodstvo. Sjajan gol zabio je Alvaro Garcia u 44. minuti za 2:2.  U drugom poluvremenu, nakon što je Dani Carvajal igrao rukom u svom šesnaestercu, sudac je dosudio penal i za Rayo Vallecano, a strijelac za 3:2 i pobjedu domaće momčadi je bio Trejo.

Modriću je ovo već peti ovosezonski gol za Real i treći prvenstveni. Dva je još zabio u Ligi prvaka.

Real Madrid je na Twitteru, na španjolskom jeziku, o Modrićevom penalu objavio:

“Vjerujete li mu? Da.”

Na profilu na engleskom jeziku, uz Modrićevu sliku napisali su pak: “Hladan kao led.”

Nakon ovog poraza Real je na drugom mjestu na ljestvici sa 32 boda, dva manje od vodeće Barcelone. Rayo Vallecano je, zahvaljujući pobjedi, na osmom mjestu sa 21 bodom.