Ljubičić zabio hattrick u službenom debiju

Austrija 16. srp 202219:55 > 19:59 0 komentara
HNK Hajduk Split

U službenom debiju za austrijski LASK iz Linza Marin Ljubičić postigao je hattrick u pobjedi protiv niželigaša Schwaza 9:1 u austrijskom Kupu.

Prije dva tjedna Ljubičić je otišao iz Hajduka na posudbu u LASK. Četiri dana nakon zabio je nakon 12 minuta debija, a sada je zabio i u službenoj utakmici.

LASK je do poluvremena preokrenuo na 3:1 golovima Nakamure u 20., Stojkovića u 28. te Ljubičića u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. U 54. i 56. minuti Ljubičić je ponovno bio strijelac. S ta dva gola LASK je povisio na 5:1. Šesti gol za goste zabio je Goiginger u 65. minuti. Na 7:1 povisio je ponovno u 77. Goinginger, u 80. je na 8:1 povisio Jovičić da bi za konačnih 9:1 zabio Schmidt u 90.