Ljubičić ispisao povijest austrijske Bundeslige

Austrija 6. kol 202217:36 > 20:24 0 komentara
GEPA pictures/Manfred Binder

Marin Ljubičić nakon odlaska iz Hajduka pokazuje se u svom pravom svjetlu. U dresu LASK-a iz Linza ispisao je povijest austrijske Bundeslige.

On je prvi igrač koji je zabio gol u prva tri ligaška susreta. Zabio je danas nove golove u dresu austrijske momčadi.

Ljubičić je zabio u prvoj minuti na asistenciju Goigingera koji je sedam minuta kasnije zabio za 2:0. Ljubičić nije tu stao pa je u 20. minuti zabio za 3:0. U 38. minuti Ljubičić je zabio i za 4:0, a u 58. za 5:1.

Trener Kuhbauer ga je dvije minute poslije povukao iz igre.

LASK je ovom pobjedom izbio na čelo ljestvice austrijske Bundeslige sa sedam bodova iz prva tri nastupa. Momčad iz Linza je u prva tri nastupa postigla devet pogodaka (9-3), a šest puta je strijelac bio 20-godišnji Marin Ljubičić, koji je zatresao mrežu u sve tri utakmice.