Prekinuta utakmica u Koprivnici, sudac pogođen

Hrvatska 12. stu 202218:12 0 komentara
HNK Hajduk Split

Susret 17. kola SuperSport HNL-a između Slavena Belupa i Hajduka u Koprivnici bio je prekinut na 20-ak minuta u prvom poluvremenu nakon što je pri vodstvu gostiju od 2:0 linijski sudac pogođen predmetom u glavu.

U 36. minuti na travnjaku je došlo do koškanja kapetana Hajduka Marka Livaje i braniča Slavena Nikole Solde.

Nervozni Livaja je dobio žuti karton, ali i nakon opomene je žustro startao prema Soldi, glavni sudac Čuljak oštro ga je upozorio, a za to vrijeme se nezadovoljstvo prelilo i na tribinu s navijačima Hajduka pa je jedan neodgovorni pojedinac pogodio linijskog suca Marića predmetom u glavu.

Nakon konzultacija sudačka se psotava odlučila povući s terena, ubrzo su travnjak napustili i domaći igrači, pa su hajdukovci ostali sami. Ipak, nakon nekoliko minuta igrači Slavena vratili su se na teren, a ubrzo su se vratili i suci pa je utakmica ipak nastavljena.