Petković režirao veliki preokret Dinama

Hrvatska 16. lis 202216:57 0 komentara
Magma/PRESSINPHOTO via Guliver Images

U 13. kolu SuperSport HNL-a Dinamo je na Maksimiru svladao Varaždin rezultatom 3:1.

Varaždinci su poveli u devetoj minuti golom Brodića, veliki problem za goste bio je drugi žuti karton koji je u 33. minuti dobio Herrera.

Ipak, prijelomni trenutak utakmice bio je ulazak Brune Petkovića u 63. minuti utakmice. Samo jedna minuta bila mu je potrebna da zatrese mrežu gostiju. Ipak, gol je poništen zbog prekrašaja u napadu.

U 70. minuti ni VAR nije mogao spriječiti Petkovića – poentirao je hrvatski reprezentativac za 1:1.

Za 2:1 Dinama zabio je Baturina zabio nakon prekrasne asistencije Brune Petkovića.

Konačnih 3:1 postavio je Bruno Petković iz kaznenog udarca u trećoj minuti sudačkog dodatka.

Novom pobjedom Dinamo se učvrstio na prvom mjesto s osam bodova prednosti ispred drugoplasiranog Hajduka. Varaždin je ostao peti sa 16 bodova.