PSG-ov prvi pratitelj ne popušta: Hat-trick Opende

Francuska 28. lis 202223:02 0 komentara
JBAutissier/Panoramic via Guliver Images

U prvoj utakmici 13. kola Ligue 1 nogometaši Lensa su pred svojim navijačima slavili s 3:0 protiv Toulousea.

Po šesti put u zadnjih sedam dvoboja obrana Lensa nije dopustila suparničkoj momčadi postizanje pogotka, a Belgijac Lois Openda je postigao hat-trick za devetu pobjedu drugoplasiranog sastava francuskog prvenstva.

Prvi pogodak Openda je postigao u 60. minuti, drugi put je mrežu zatresao u 86. minuti, a konačnih 3:0 postavio je u trećoj minuti sučevog dodatka, a u igru je ušao u 56. minuti.

Pobjeda Lensa je mogla biti još uvjerljivija, ali Seko Fofana u 49. minuti nije uspio realizirati kazneni udarac.

Lens iz 13 nastupa ima 30 bodova, dva manje od vodećeg Paris Saint-Germaina koji ima utakmicu manje. Toulouse je sa 16 bodova na desetom mjestu.