Preokret Marseillea, Tudor nastavlja lov na PSG

Francuska 19. velj 202322:47 0 komentara
ThierryBreton Panoramic via Guliver

U posljednjem susretu 24. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille, kojeg vodi Igor Tudor, je na gostovanju pobijedio Toulouse sa 3-2 vrativši se na drugo mjesto Ligue 1.

Tudorova momčad je do važna tri boda stigla preokrenuvši rezultat u drugom poluvremenu.

Domaćin je poveo već u trećoj minuti susreta golom Thijsa Dallinga i do kraja poluvremena Toulouse je držao vodstvo. No, u nastavku su gosti okrenuli rezultat s tri gola, a strijelci su bili Chancel Mbemba (52), Cengiz Under (59) i Nuno Tavares (78).

Tri minute prije kraja Ado Onaiwu je smanjio na 2-3 ugrozivši pobjedu OM-a, no Marseille je do kraja susreta sačuvao pogodak prednosti.

Ovom pobjedom OM se vratio na drugo mjesto i sada ima 52 boda, pet manje od PSG-a koji je u spektakularnoj utakmici punoj preokreta svladao Lille sa 4-3.