Monaco uvjerljiv kod Reimsa

Francuska 18. ruj 202215:22 0 komentara
AP Photo/Daniel Cole

U dvoboju 8. kola francuske Ligue 1 nogometaši Monaca su osvojili tri gostujuća boda uvjerljivom pobjedom kod Reimsa od 3-0.

U 22. minuti isključen je domaći igrač Locko što je potpuno usmjerilo ostatak dvoboja, a Monaco je suparnika slomio u nastavku kada je postigao sva tri pogotka. U 47. minuti Golovin je pogodio za 1-0 Monaca, a domaća je momčad nakon toga uspjela izjednačiti, no pogodak je poništen nakon VAR provjere.

Sve do samog finiša bilo je varljivih 1-0, a onda je Monaco zabio dva pogotka za četvrtu ovosezonsku pobjedu.

U 87. je pogodio Minamino za 2-0, a u 90. minuti Ben Yedder za konačnih 3-0. Monaco je ovom pobjedom skočio na peto mjesto ljestvice, dok je Reims ostao na 16. poziciji.