Lyon prvi polufinalist Kupa, Lovrenu svih 90 minuta

Francuska 28. velj 202323:14 > 23:15 0 komentara
FedericoPestellini Panoramic via Guliver

Prvi polufinalisti ovosezonskog Francuskog kupa su nogometaši Lyona koji su na domaćem terenu, u četvrtfinalu, svladali drugoligaša Grenoble 2:1.

U prvom poluvremenu Lyon je stekao dva gola prednosti nakon što su suparničku mrežu pogađali Barcola u 24. i Jeffinho u 38. minuti. Nakon toga je Lyon čuvao prednost, no situacija se donekle zakomplicirala u 74. minuti kada je Sbai smanjio na 2:1.

No, trenutačno sedmoplasirana momčad na drugoligaškoj ljestvici više od toga nije mogla napraviti te se Lyon plasirao među četiri najbolje momčadi domaćeg Kupa.

Hrvatski nogometaš Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu u pobjedničkom sastavu.

U srijedu će četvrtfinalne mečeve odigrati Nantes – Lens, Toulouse – Rodez i Marseille – Annecy.