Derbi u Parizu bez pobjednika

Francuska 28. kol 202222:55 0 komentara
REUTERS/Christian Hartmann

Nogometaši Paris Saint Germaina i Monaca odigrali su 1:1 u derbiju odigranom na Parku prinčeva, kojim je zaključeno 4. kolo francuskog prvenstva, nakon kojeg više nema nijedne momčadi sa stopostonim učinkom.

Gosti su poveli u 20. minuti pogotkom Kevina Vollanda, a nakon serije opasnih situacija pred vratima Monaca PSG je izjednačio iz kaznenog udarca iz kojeg je u 70. minuti precizan bio Neymar.

U predzadnjoj utakmici 4. kola Reims i Lyon su odigrali dvoboj bez pobjednika, a konačan rezultat je bio 1:1.

Domaća momčad je vodila od 24. minute pogotkom Japanca Junyje Ita. U 63. minuti Reims je ostao s desetoricom igrača na terenu, zbog isključenja Lopyja. Gosti su brojčanu prednost iskoristili u 86. minuti, kad je na ubačaj Cherkija Moussa Dembele glavom postigao pogodak za konačnih 1:1.

Na vrhu ljestvice nakon tri kola su tri momčadi koje imaju po 10 bodova, a to su PSG, Marseille i Lens. Od 4. do 7. mjesta su se poredali Lyon, Lorient, Lille i Auxerre sa po sedam bodova svaki. Monaco je na 12. mjestu u skupini tri momčadi koje imaju po pet bodova.