Europa 4. kol 202223:38 > 23:48

U prvom susretu 3. pretkola Europske lige Olympiakos je u Pireju odigrao 1-1 protiv Slovana iz Bratislave.

Grčki prvak je u drugom pretkolu Lige prvaka iznenađujuće ispao od Maccabi Haife ukupnim rezultatom 1-5, a lošu predstavu pokazao je i u prvom susretu protiv Slovana iz Bratislave.

Gosti su poveli u 63. minuti golom Andrea Greena, a izjednačio je Youssef El Arabi u 87. minuti.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko nije nastupio za grčki sastav.

Maribor je kod kuće izgubio od HJK Helsinkija sa 0-2. David Browne je u 47. minuti doveo finski sastav u vodstvo, a konačnih 2-0 je postavio Bojan Radulović u 64. minuti.

Roko Baturina je odigrao cijeli susret za Maribor, Ivan Brnić je igrao do 65. minute, dok je Marin Laušić ušao u igru u 76. minuti.

Malmo je sa 3-0 pobijedio F91 Dudelange, a strijelci za švedski sastav bili su Isac Kiese Thelin (54), Ola Toivonen (81) i Veljko Birmančević (85). Gosti su od 32. minute igrali s igračem manje nakon što je Charles Morre u deset minuta sakupio dva žuta kartona.

Za Dudelange je od 38. minute igrao Filip Bojić, bivši igrač Rudeša i Splita.

Zurich je na gostovanju pobijedio Linfield Belfast sa 2-0.

Tosin Aiyegun (8) i Wilfried Gnonto (64) zabili su za goste u čijim redovima nije bilo Ivana Santinija.