UŽIVO: Mbappeu VAR ‘poništio’ gol, Milan i dalje vodi

Champions League 14. velj 202321:33 1 komentar
AP Photo/Christophe Ena via Guliver

Vratila se Liga prvaka - igraju se prve dvije utakmice osmine finala najelitnijeg klupskog natjecanja. Milan vodi protiv Tottenhama rezultatom 1:0, a Bayern je na Parku prinčeva poveo u 53. minuti golom Comana.

Gol za Milan zabio je Brahim Diaz u sedmoj minuti – u pitanju je bio odbijanac nakon što je Foester obranio udarac Thea Hernandeza. Jedini Hrvat na travnjaku je Ivan Perišić.

Zanimljivo, Opta je odmah izbacila podatak da je ovo najbrži gol Milana u nokaut fazi Lige prvaka još od Ronaldinha u veljači 2010. godine kada je zabio Manchester Unitedu nakon dvije minute i 11 sekundi.

U dvoboju PSG-a i Bayerna gosti su poveli golom francuskog ofenzivca Kingsleya Comana u 53. minuti. Golu je prethodila asistencija Daviesa. Samo četiri minute nakon primljenog gola u igru je ušao rekovalescent Kylian Mbappe koji je zamijenio Solera.

Sastavi
PSG: Donnarumma – Danilo, Marquinhos, Ramos – Hakimi, Verratti, Zaire-Emery, Soler, Mendes – Messi, Neymar

Bayern: Sommer – Pavard, Upamecano, De Ligt, Cancelo – Kimmich, Goretzka – Sane, Musiala, Coman – Choupo-Moting

Sastavi (Milan vs Tottenham)

Milan (4-3-3): Tatarusanu – Thiaw, Kalulu, Kjaer, Hernandez – Saelemaekers, Krunić, Tonali – Diaz, Giroud, Leao.

Tottenham (4-2-3-1): Forster – Royal, Romero, Dier, Lenglet – Skipp, Matar Sarr, Kulusevski, Perišić, Min Song – Kane.