Čolak zabio, Barišić asistent, Rangers nadoknadio 0:2

Champions League 9. kol 202222:44 > 23:06 0 komentara
Will Matthews via Guliver Images

Antonio Čolak bio je strijelac, a Borna Barišić asistent u pobjedi Rangersa 3:0 protiv Royale Uniona kojom su nadoknadili 0:2 iz prve utakmice trećeg pretkola Lige prvaka.

Rangers je imao težak zadatak nadoknaditi 0:2 iz prve utakmice, a poveli su u 45. minuti preko Taverniera koji je pogodio iz penala. U 58. je zabio Čolak za 2:0, da bi konačnih 3:0 u 79. postavio Tillman na asistenciju Barišić.

Čolak je igrao do 80. minute, a Barišić je odradio cijelu utakmicu.

Petar Musa ostao je na klupi Benfice u pobjedi 3:1 kod Midtjyllanda. Portugalci su tako izborili play-off Lige prvaka s ukupnih 7:2.

Danas su za Benficu pogađali Fernandez, Henrique i Goncalves, dok je za dokmaćine strijelac bio Sisto.

Qarabag je nakon 1:1 kod kuće, večeras iznenadio Ferencvaroš u Budimpešti slavljem 3:1.

Dinamo Kijev nakon produžetaka je izbacio Sturm Graz s ukupnih 3:1. Prvu utakmicu Ukrajinci su dobili 1:0, da bi gol Hojlunda u 27. minuti danas bio dovoljan da utakmica ode u produžetak. Ipak, Vivčarenko i Cigankov zabijaju u dodatnih 30 minuta za slavlje Dinama u Grazu i odlazak u play-off Lige prvaka.

Produžetke smo vidjeli i u Eindhovenu, gdje su ipak bili sretniji domaćini. Naime, PSV je s 3:2 bio bolji od Monaca, a junak je bio De Jong koji je zabio u 109. minuti.

Liga prvaka, 3. pretkolo, uzvrati:
Žalgiris – Bodo/Glimt 1-1 (Kyeremeh 39 / Mvuka 50) (0-5)
Apollon – Maccabi Haifa 2-0 (Ongenda 19, Coll 26) (0-4)
Viktoria Plzen – Šerif 2-1 (Kliment 10, Mosquera 61 / Rasheed 47-11m) (3-0)

Pjunik – Crvena Zvezda 0-2 (Kanga 44-11m, Pavkov 60) (0-5)
Midtjylland – Benfica 1-3 (Sisto 63 / Fernandez 23, Henrique Araújo 56, Diogo Gonçalves 88) (1-4)
Ferencvaros – Qarabag 1-3 (A. Traore 86 / Zoubir 7, Wadji 54, 78) (1-1)
DINAMO ZAGREB – Ludogorec 4-2 (Drmić 13, Oršić 27-11m, 44, Petković 87-11m / Despodov 45+4, 49-11m) (2-1)

PSV Eindhoven – Monaco 3-2 (Veerman 21, Gutierrez 89, De Jong 109 / Maripan 58, Ben Yedder 70) – produžetak (1-1)
Sturm – Dinamo Kijev 1-2 (Hojlund 27 / Vivčarenko 97, Cigankov 112) – produžetak (0-1)
Rangers – Union Saint-Gilloise 3-0 (Tavernier 45-11m, Čolak 58, Tillman 78) (0-2)