Atletico šokantno ispao iz Europe!

Champions League 1. stu 202220:50 > 20:50 0 komentara
REUTERS/Susana Vera via Guliver Images

U prvim utakmicama posljednjeg šestog kola Lige prvaka, u skupini B, Porto je osigurao prvu poziciju.

Porto je već nakon poluvremena vodio s 2:0 protiv Atletico Madrida, pogotke su postigli Taremi i Eustaquio, a gosti su uspjeli tek umanjiti konačnu prednost portugalskog kluba, autogol u 95. minuti postigao je Marcano.

U drugoj utakmici skupine, Club Brugge je izdržao pritisak Bayera iz Leverkusena, dvoboj je završio bez pogodaka.

Porto je osigurao prvo mjesto s 12 bodova, jednim više od Club Bruggea. Te će dvije ekipe europsku avanturu nastaviti u osmini finala Lige prvaka.

Bayer je s bodom protiv belgijske ekipe prikupio pet bodova, jednako kao i Atletico, no njemačka momčad ostala je na trećoj poziciji te će u kasnu zimu nastaviti s igranjem u šesnaestini finala Europa lige.

Za Atletico, europska sezona završena je na šokantan način.