Zvezda nakon 'neviđenih' penala izbacila Kopenhagen

Srdjan Stevanovic/Getty Images

Crvena zvezda je nakon lutrije penala izbacila Kopenhagen 8:7 (1:1) i izborila četvrto pretkolo Lige prvaka gdje ih čekaju Young Boysi.

Povela je Zvezda u 17. minuti preko Boakyea u 17. minuti, da bi Danci izjednačili preko N’Doyea u 45.

U 54. minuti beogradska momčad ostala je s igračem manje nakon drugog žutog kartona Milunovića. Iako s igračem manje Zvezda je izborila produžetke, gdje su snage na terenu izjednačene nakon drugog žutog Masa u 112. minuti.

Kako pobjednik nije odlučen ni nakon 120 minuta, penali su odlučivali. A tamo neviđena drama, čak 11 serija, devet promašenih penala, među njima i naš Bartolec u sedmoj seriji. Odluka je pala u 11. serijie kada je Pankov pogodio za goste, a Windu je udarac obranio Borjan.