Premijerna pobjeda za Schalke ove sezone

Bundesliga 10. ruj 202220:41 0 komentara
nordphoto GmbH / Kröger

Nogometaši Schalkea svladali su na domaćem terenu Bochum 3-1 u ogledu 6. kola Bundeslige te su upisali prvu pobjedu ove sezone.

Golom Drexlera povratnik u Bundesligu je poveo u 38. minuti, no u 51. je Bochum izjednačio pogotkom Hofmanna. Tragičar utakmice bio je gostujući igrač Mašović koji je u 73. minuti pogodio vlastitu mrežu, a sve je okončano golom Poltera u 96. minuti za konačnih 3-1 Schalkea.

Ova tri boda uvjetovala su skok Schalkea na 12. mjesto, dok je Bochum i dalje uvjerljivo posljednji sa svih šest poraza.