Bundesliga 28. sij 202320:35 0 komentara

Eintracht Frankfurt je na Allianz Areni uzeo veliki bod odigravši s Bayernom 1:1.

U većem dijelu utakmice Bayern je imao veći posjed lopte, ali su ekipi Julianna Nagelsmanna nedostajale prave šanse u posljednjih 20 minuta da bi poveli drugi put na utakmici.

Do vodstva je Bayern došao u 34. minuti, ali su prije toga viđene dvije odlične šanse na obje strane. Kolo Muani je imao dobar šut glavom, ali je gol Bavaraca intervencijom ispred linije sačuvao jedan igrač domaće ekipe. Kasnije je Thomas Muller imao dobru šansu za Bayern ali je njegov šut obranio Kevin Trapp.

Leroy Sane je nedugo potom dao gol udarcem iz kaznenog prostora. Bio je to jak udarac po sredini gola koji je bio neobranjiv za Trappa.

Gosti iz Frankfurta su izjednačili u 69. minuti preko Kolo Muanija koji je savladao Yana Sommera nakon što se također dobro snašao u šesnaestercu, a pogodio je donji desni kut gola Bavaraca.

Bayern sa 37 bodova i dalje drži prvo mjesto, ali su ga sada stigli Union, Leipzig i Freiburg koji imaju 36, 35, odnosno 34 boda.

Utakmice Bundeslige možete pratiti na kanalima Sport Kluba.