Brozović rastužio Jurića i Vlašića u 89. minuti

Nogomet 10. ruj 202219:59 0 komentara
Marco Canoniero via Guliver Images

Hrvatski nogometaš Marcelo Brozović postigao je pogodak u 89. minuti čime je njegov Inter, u dvoboju 6. kola talijanske Serie A, na domaćem terenu svladao Torino s 1-0.

Bila je to otvorena utakmica s brojnim prilikama, a jedan od najopasnijih igrača po Inter bio je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić koji je imao tri dobre šanse, ali je svaki put vrlo dobro reagirao domaći vratar Handanovič.

Mreže su unatoč otvorenoj igri s obje strane mirovale do 89. minute kada je Barella ubacio loptu pred gostujuća vrata, a dobro se snašao Brozović i u skoku nogom nekako pospremio loptu u mrežu za Interova tri boda. Bio je to drugi prvenstveni pogodak Brozovića ove sezone.

Obojica hrvatskih igrača su odigrali cijelu utakmicu. Inter se popeo na treće mjesto ljestvice, dok je Torino, sastav kojeg vodi hrvatski trener Ivan Jurić, trenutačno šesti.

U nedjelju igraju Atalanta – Cremonese, Bologna – Fiorentina, Lecce – Monza, Sassuolo – Udinese, Lazio – Verona te Juventus – Salernitana, dok je u ponedjeljak na rasporedu dvoboj Empolija i Rome.