Blamaža PSG-a na kraju sezone, Messi izviždan na odlasku

Francuska 3. lip 202322:57 0 komentara
AP Photo/Michel Euler via Guliver Images

PSG je već otprije prvak Francuske, ali od ove sezone oprostio se domaćim porazom od Clermonta, što je bila i posljednja utakmica Lionela Messija u pariškom klubu...

Uvertira u završnu utakmicu Ligue 1 PSG – Clermont odrađena je nekoliko sati prije početka kada je klub objavio da Messi napušta Pariz po završetku sezone.

Prilikom predstavljanja igrača pred početak susreta Messija su domaći navijači izviždali, a raspoloženju navijača nije pripomogao ni neočekivan preokret u samoj utakmici.

PSG je poveo 2:0 golovima Ramosa (16.) i Mbappea (21.), no već do poluvremena Clermont je izjednačio na 2:2 preko Gastiena (24.) i Zeffanea (45.+1), i to uz promašen kazneni udarac Kyeija u 37. minuti.

Upravo je Kyei bio precizniji u 63. minuti kada je pogodio za 3:2 i do kraja se više rezultat nije mijenjao.

Završila je tako Messijeva avantura u Parizu, a čini se kako on neće biti jedini koji će napustiti svlačionicu PSG-a. Čelnike tog kluba čeka ozbiljan remont uoči nove sezone.