Bjeličin Trabzon u predzadnjem kolu utrpao pet komada

Nogomet 3. lip 202320:17 0 komentara
Photo by Seskimphoto via Guliver Image

U pretposljednjem kolu turske Super lige Trabzonspor koji vodi Nenad Bjelica uvjerljivo je slavio protiv Alanyaspora 5:1..

Utakmica je započela loše za Bjelicu jer su gosti poveli golom Gunesa u 14. minuti, no vrlo brzo je Trezeguet izjednačio, već u 18.

U 23. Aksoy je dobio izravan crveni karton pa su gosti igrali s igračem manje. Iz kaznenog udarca koji je uslijedio Hamšik je poentirao za 2:1, a do kraja prvog poluvremena Bakasetas (32.) i Stryger Larsen (35.) odveli su Trabzon na 4:1. Konačnih 5:1 postavio je Bozok u 58. minuti.

Trećom uzastopnom pobjedom Trabzon se popeo na 57 bodova, ali je ostao na šestom mjestu i daleko od Europe. Za petoplasiranim Bašakšehirom zaostaje dva boda i upravo protiv njega kod kuće igra dvoboj posljednjeg kola 6. lipnja.