Austrija 14. kol 202218:55 > 18:56 0 komentara

Nogometaši Salzburga upisali su pobjedu nad Wolfsbergerom 2:1 u četvrtom kolu austrijskog prvenstva.

Hrvatski reprezentativac Luka Sučić asistirao je za prvi pogodak Salzburga. U 20. minuti lijepo je ubacio iz kornera, a prvi na toj lopti našao se Strahinja Pavlović. Novi gol za 2:0 postavio je novopečeni igrač Leipziga Benjamin Šeško u 41. minuti. Za konačnih 2:1 zabio je Dario Vizinger u sudačkoj nadoknadi.

Sučić je igrao do 75. minute za Salzburg, dok je za momčad Wolfsbergera Dario Vizinger odigrao cijelo drugo poluvrijeme.

Još jedan Hrvat je upisao asistenciju, riječ je o igraču LASK Linza Marinu Ljubičiću koji je asistirao u 43. minuti Nakamuri. LASK je slavio 2:1 protiv bečkog Rapida, a još je zabio i Goiginger u 10. minuti, dok je za Rapid u sudačkoj nadoknadi zabio Grull.

Igrač Hajduka na posudbi u Austriji odigrao je cijelu utakmicu za pobjedničku momčad.