Ademi: Vjerujemo u londonsko čudo

Champions League 25. lis 202223:40 > 23:41 0 komentara
Xisco Navarro

Kapetan Dinama Arijan Ademi nakon utakmice je govorio o porazu protiv Milana.

U nastavku utakmice smo napravili greške koje nismo smjeli i to je odlučilo, rekao je nakon poraza od Milana 0-4 kapetan nogometaša Dinama Arijan Ademi.

Ovim porazom je Dinamo došao vrlo blizu ispadanja iz Europe jer ga do trećeg mjesta i Europske lige jedino vodi pobjeda u Londonu protiv Chelseaja, ali usporedno i poraz RB Salzburga kod Milana.

Milan je pokazao da je bolja momčad od nas iako smo dobro odigrali prvo poluvrijeme. Žao mi je navijača koji su bili fantastični, ali prelomilo se početkom drugog poluvremena kada smo primili drugi pa brzo i treći pogodak. Tada smo radili greške kakve se ne smiju raditi. No, nadamo se i dalje da možemo biti treći. Idemo u London dati sve od sebe i vjerujemo u čudo,” rekao je Ademi, dok je slično nakon poraza od talijanskog prvaka razmišljao i Josip Mišić:

Prvo poluvrijeme je bilo dosta dobro s naše strane. Dobro smo izlazili, prijetili smo preko bokova pa mi se na kraju ovaj poraz nekako čini previsok. No, šanse koje smo imali nismo realizirali, a onda je Milan ubacio u brzinu više. Ali, dok god se igra mi se nadamo pa tako i dalje vjerujemo u treće mjesto.