Bogdanović i Zubac odlični u porazima svojih momčadi

(AP Photo/Julia Nikhinson via Guliver

Detroit Pistonsi su poraženi na domaćem parketu od Boston Celticsa rezultatom 117:108.

Najefikasniji u redovima Detroita bio je Bojan Bogdanović koji je odigrao odličnu partiju – zabio je 28 poena, uhvatio šest skokova te pridodao četiri asistencije.

Celticse je predvodio ‘nezaustavljivi’ Tatum koji je zabio 43 poena, a pritom je uknjižio i deset skokova.

Boston se ovom pobjedom učvrstio na drugom mjestu Istoka s omjerom 10-3, dok su Pistonsi posljednji uz skor 3-11.

Los Angeles Clippersi doživjeli su domaći poraz od Brooklyn Netsa rezultatom 110:95.

Netse je do pobjede predvodio Kevin Durant s 27 poena, a najefikasniji u redovima Clippersa bio je Paul George sa 17 poena.

Odmah do njega bio je Ivica Zubac koji je upisao double-double učinak (16 poena i 15 skokova).

Netsi su se ovom pobjedom popeli na deveto mjesto Istoka uz omjer 6-7, dok su Clippersi osmi na Zapadu sa sedam pobjeda i šest poraza.

LA Clippers – Brooklyn Nets 95-110
(Ivica Zubac je odigrao 27:42 minute za LA Clipperse, zabio je 16 koševa i upisao 15 skokova)
Washington Wizards – Utah Jazz 121-112
Detroit Pistons – Boston Celtics 108-117

(Bojan Bogdanović je odigrao 32:59 minuta za Detroit, zabio je 28 koševa i upisao šest skokova i četiri asistencije)

4. Oklahoma City Thunder 5 7 .417 4
5. Minnesota Timberwolves 5 8 .385 4 1/2