Zadnje kolo u skupini E odlučit će tko prolazi

Katar2022 27. stu 202221:56 > 21:59 0 komentara
David Klein Sportimage SPI-2068-0113 via Guliver

Reprezentacije Španjolske i Njemačke odigrali su 1:1 u dvoboju 2. kola skupine E Svjetskog nogometnog prvenstva kojem je domaćin Katar.

Njemačka je do izjednačenja i prvog boda na ovom SP-u stigla u 83. minuti. Dodavač je bio Jamal Musiala, a strijelac pogotka Niclas Fuellkrug.

Nijemci su i u prvom poluvremenu poslali loptu u mrežu. U 40. minuti to je učinio Antonio Ruediger, ali je pogodak poništen zbog zaleđa.

U prvoj utakmici 2. kola u ovoj skupini Kostarika je svladala Japan sa 1:0, a strijelac je bio Keysher Fuller u 81. minuti.

Nakon dva kola Španjolska je vodeća u skupini sa četiri boda. Po tri boda imaju Japan i Kostarika, a na začelju je Njemačka s jednim bodom.

Sve reprezentacije još imaju mogućnost plasmana u drugi krug. Španjolcima je za to dovoljan remi protiv Japana u posljednjem kolu, dok je Nijemcima potrebna pobjeda nad Kostarikom i poraz Japana u srazu sa Španjolcima.

Posljednje kolo u ovoj skupini na rasporedu je u četvrtak 1. prosinca. Obje utakmice su na rasporedu od 20 sati po srednjoeuropskom vremenu.