Hokej 1. ožu 202311:41 0 komentara

Anže Kopitar iomao je jednu od najblistavijih noći u NHL karijeri. Slovenac je postigao čak četiri pogotka u pobjedi Los Angeles Kingsa protiv Winnipeg Jetsa 6:5 poslije penala...

Kingsi su stalno gubili, 2:0, 3:1 i 5:3, ali ih je nevjerojatni Kopitar vraćao u igru. U trećoj je dionici smanjio na 5:4, a produžetak je potom donio Vilardi četiri minute prije kraja.

U dodatnom vremenu nije bilo golova, a odluka je pala na penalima. Jedini precizan na obje strane bio je Kempe koji je donio dva vrijedna boda Kingsima.

Florida je slavila kod Tampe 4:1 zahvaljujući izvrsnoj prvoj četvrtini koja joj je pripala 3:0.