Hokej 18. stu 20228:56 > 9:41 0 komentara

U tri utakmice NHL prvenstva koje ste protekle večeri mogli pratiti u programu Sportkluba, vidjeli smo pregršt sjajnih akcija i golova.

Tampa Bay je bez većih problema nadigrala Calgary s 4:1. Stamos je rano doveo Lightning u vodstvo koje je krajem druge dionice povećao Kučerov. Lindholm je u petoj minuti posljednje trećine smanjio zaostatak, no domaćin je golovima Myersa i ponovno Kučerova zaključio posao.

U neizvjesnoj utakmici i završnici Winnipeg je svladao Anaheim s 3:2. Rezultat je bio 2:2 do posljednje minute utakmice kada je Kyle Connor postigao pobjedonosni pogodak za Jetse. Time je zaključio sjajan hat-trick. Strijelci za goste bili su Terry i Zegras.

Konačno, u utakmici s jedanaest golova, Detroit je u gostima svladao San Jose sa 7:4. Domaćin je vodio 2:1 nakon prve trećine, gosti prokreću u drugoj, da bi eksplozija golova krenula u posljednjoj dionici. Hronek, Perron, Walman, Veleno, Seider, Suter i Kubalik bili su strijelci za Red Wingse dok su za domaće pogađali Labanc, Nieto, Couture i Karlsson.