Hokej 2. sij 202323:31 > 03. sij 2023 0:14 0 komentara

Na Fenway Parku u Bostonu održan je 14. po redu Winter Classic - pobjedu su odnijeli domaći Boston Bruinsi koji su Pittsburgh Penguinse svladali rezultatom 2:1.

Prva trećina okončana je bez golova, a prvi gol postigali su hokejaši Pittsburgh Penguinsa u devetoj minuti druge trećine. Strijelac je bio Finac Kasperi Kapanen.

U posljednjoj trećini Boston Bruinsi su režirali preokret. Točnije, preokret je režirao Kanađanin Jake DeBrusk koji je s dva gola riješio pitanje pobjednika. U osmoj minuti zabio je za 1:1, a konačnih 2:1 postavio je dvije minute prije kraja.