Trijumf Chiefsa, Cowboysi dominantni u Philadelphiji

Američki nogomet 9. sij 20229:19 > 9:21 0 komentara
Patrick Mahomes
Denny Medley-USA TODAY Sports

U noći između subote i nedjelje pobjede su u NFL-u upisali Kansas City Chiefsi i Dallas Cowboys.

Kansas City Chiefsi su slavili na gostovanju Denver Broncosima 28:24 zahvaljujući odličnoj posljednjoj četvrtini.

Vodili su Broncosi 21:17 nakon tri četvrtine, ali su Chiefsi uspjeli field golom Butkera, touchdownom Boltona i polaganjem Mahomesa za dva poena do osme minute posljednjeg dijela dođu do 28:21.

Poraz domaćih ublažio je field golom McManus.

Kod Chiefsa Patrick Mahomes je prebacio 270 jardi uz dva dodavanja za touchdown, dok je kod Broncosa Drew Lock bacio 162 jarda, a Courtland Sutton 16.

Dallas Cowboysi su pobjedu također upisali kao gosti i to protiv Philadelphie Eaglesa rezultatom 51:26. Dominirali su Cowboysi tijekom cijelog susreta iako su Eaglesi susret započeli touchdownom Jacksona i uz ekstra poen Eliotta poveli 7:0.

Dak Prescott bacio je 295 jardi za Kaubojse uz pet dodavanja za touchdown, sa druge strane je Gardner Minshaw bacio 186 jardi i dva dodavanja za touchdownn uz jedan interception.