Treća uzastopna pobjeda Ramsa, preokret Eaglesa

Američki nogomet 22. pro 20218:52 > 9:01 0 komentara
AP Photo/Al Drago

Philadelphia Eaglesi su upisali domaću pobjedu protiv Washington Football Teama rezultatom 27:17.

Utakmicu je bolje otvorila momčad iz Washingtona – najprije je touchdown upisao Gibson, a sve je ekstra poenom ispratio Johnson. Isti taj Johnson je pet minuta kasnije zabio i field gol. Nakon prve četvrtine na semaforu je bilo 10:0 za goste.

Eaglesi su u drugoj četvrtini uzvratili istom mjerom – pobijedili su s 10:0. Sve je započelo field golom koji je postigao Elliott, a na to se nadovezao touchdown Hurtsa te ponovno ranije spomenuti Elliott koji je upisao ekstra poen. Nakon druge četvrtine rezultat je bio 10:10.

Nastavak susreta protekao je u dominaciji domaće momčadi. Eaglesi su nastavili s formom iz druge četvrtine te je nakon treće četvrtine rezultat bio 20:10. Touchdown je upisao Hurts, a Elliott je dodao ekstra poen. Potkraj četvrtine Elliott postiže još jedan field gol.

Gosti su vratili neizvjesnost na startu posljednje četvrtine nakon što je touchdown upisao Patterson, a ekstra poen dodao Johnson. No, pitanje pobjednika bilo je riješeno četiri minute kasnije kada je touchdown zabio Ward, a konačnih 27:17 ekstra poenom je postavio Elliott.

Philadelphia je ovom pobjedom skočila na sedmo mjesto s omjerom 7-7, a Washington je ostao deseti uz omjer 6-8.

U drugoj odigranoj utakmici Los Angeles Ramsi su opravdali status favorita protiv Seattle Seahawksa (20:10).

Prvo poluvrijeme proteklo je vrlo mirno, a rezultat na kraju druge četvrtine glasio je 3:3. Najprije je field gol postigao Gay, a istom mjerom uzvratio je Myers.

U nastavak susreta bolje su ušli Seahawksi koji su upisali touchdown preko Dallasa, a Myers je dodao ekstra poen. To kao da je naljutilo Ramse koji su najprije izjednačili touchdownom Kuppa (ekstra poen dodao Gay), a u posljednjoj četvrtini potpuno preokrenuli utakmicu.

Touchdown je ponovno upisao Kupp, a ekstra poen je dodao Gay. Konačnih 20:10 postavio je Gay dvije minute prije kraja susreta.

Ramsi su se ovom pobjedom popeli na peto mjesto uz omjer 10-4, dok je Seattle sada 12. s omjerom 5-9.